MENU

Sesja narzeczeńska

W&Ł i ich sesja narzeczeńska. Był pochmurny, mokry dzień… ale to nie przeszkoda bo wystarczy zdjąć buty i cieszyć się z bycia razem. Bo kto powiedział, że zawsze musi świecić słońce- to nieprawda! Zawsze można ogrzać się wzajemnym uczuciem a fotograf aparatem 😉 To wystarczy by stworzyć wyjątkowy klimat do zdjęć a cała reszta będzie tylko dodatkiem. Choć tym razem woda w tle wpasowała się idealnie do pogody. Nawet dwa łabędzie były zainteresowane, swoją drogą ciekawe czy to też była para. To miejsce ma coś w sobie, spotkamy tutaj piękne rozłożyste drzewa, a ziemia porośnięta jest bujną trawą wymieszaną z paprociami. Mam nadzieję, że miło będzie Wam się oglądało. Zresztą co tu dużo pisać zobaczcie sami.

Sesja miłosna we dwoje

Z całą pewnością warto zainwestować w zdjęcia narzeczeńskie. Przede wszystkim spędzacie z sobą cudowne chwile, pełne bliskości i szaleństwa. Po drugie macie okazję poznać Waszego ślubnego fotografa, oswoić się z jego metodami pracy tuż przed ślubem, co pozwoli Wam bardziej otworzyć się podczas reportażu ślubnego. Co najważniejsze, fotografie narzeczeńskie pozostaną z Wami na długie lata. Z pewnością będą cieszyły i wzruszały nie tylko Was, ale także Waszych rodziców, czy dziadków. To także rewelacyjny pomysł na prezent dla bliskich gości na Waszym ślubie. Często moje pary wykorzystują zdjęcia z sesji miłosnej jako element dekoracji w restauracji, w której odbywa się weselne przyjęcie. To niewątpliwie strzał w 10! Zachwycicie swoich znajomych oraz rodzinę. Do dzieła zatem!

Plenerowa sesja narzeczeńska

Więcej zdjęć z cyklu sesja narzeczeńska znajdziecie na moim blogu, tutaj zostawiam link do jednej z nich, sprawdźcie koniecznie: sesja narzeczeńska Kraków.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram

sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska małopolska sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska małopolska sesja narzeczeńska małopolska sesja narzeczeńska Śląsk sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska Śląsk sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska Kraków

Jeśli nie macie jeszcze fotografa na swój ślub, a moje zdjęcia wpadły Wam w oko lub serce, zapytajcie o dostępność terminu i ofertę.
Bardzo miło będzie mi Was poznać 🙂

Comments

Świetnie Patka znam to miejsce! :*

Tak, Ty wiesz, ze jest tam sporo paproci, w które wchodzi się po kolana :))

O tak! a potem w trzeba się kąpać w gorącej wodzie :))

Piękności. Nie mogę się napatrzeC.! 🙂

dzięki Przemo 😀

Add Your Comment

ZWIŃ