MENU

Sesja zmysłowa sesja kobieca

sesja zmysłowa sesja kobieca

Sesja zmysłowa sesja kobieca to w ostatnim czasie przestrzeń, w której bardzo chętnie i często się poruszam.
Dla mnie personalnie oprócz względów zawodowych jest to przede wszystkim okazja do cudownych spotkań z fantastycznymi osobami. Dodatkowo mam ten przywilej spędzania z Wami kilku ładnych godzin i możliwości zerknięcia do Waszego świata. A musicie wiedzieć, że przestrzenie te są to bardzo różne. Tak jak różni są ludzie, z którymi mam szczęście się spotykać.

Zmysłowe zdjęcia kobiece

Realizując projekty, w których rolę główną grają kobiety staram się ukazać indywidualne piękno, które absolutnie jest w każdej z nas. Wystarczy zaufać fotografowi otwierając się na jego pomysły i sugestie. Bo efekt końcowy nierzadko jest totalnym zaskoczeniem dla fotografowanych dziewczyn. Na szczęście w pozytywnym znaczeniu! Jako feedback bardzo często słyszę, że dziewczyny nie zdawały sobie sprawy z podstawowej kwestii. Mianowicie, jak tak proste portrety mogą ukazywać całą paletę rozmaitych, często uśpionych na co dzień cech ich osobowości? Bez głębszych analiz pschycho i socjologicznych, które myślę trzeba zostawić ekspertom powiem prosto. To chyba kwestia intuicji i otwartości. No i jedno jest pewne- warto wziąć w takim doświadczeniu udział!

Sesja sensualna kobieca- dlaczego warto się na nią zdecydować?

Korzyści wynikających z czynnego zaangażowania się w sesję kobiecą jest niewątpliwie wiele. Tak wiele, że spokojnie można by poczynić na ów temat okazały esej.
Ale ponieważ piśmiennictwo nigdy nie było moją mocną stroną, poniżej wskażę krótko najważniejsze plusy związane z poruszanym tematem:
– skupienie się na kilka godzin wyłącznie na sobie, złapanie oddechu od codziennych spraw;
– zafundowanie sobie odrobiny luksusu i rozpieszczenia oddając się w ręce profesjonalnej wizażystki, a później fotografa;
– odkrycie w sobie cech takich jak: zmysłowość, kobiecość, ciepło, harmonia, siła, piękno;
– spojrzenie na siebie z zupełnie innej, nieznanej dotąd perspektywy pełnej energii i blasku;
– nabranie większej pewności siebie, co w konsekwencji prowadzi do
– pozbycia się kompleksów i pokochania siebie na nowo;
– obdarowanie siebie najlepszą pamiątką w postaci wysublimowanych portretów ale o tym jeszcze słów kilka poniżej;

Sesja kobieca w prezencie

Chyba nigdy wcześniej niż obecnie człowiek nie był tak mocno bombardowany ze wszystkich stron “rzeczami” które musi mieć.
Dzięki którym zazna prawdziwego szczęścia, a jego życie zmieni się nie do poznania. Pamiętajcie jednak, że przesyt i zatracenie się w nim jest najbardziej niebezpieczny.
Od lat wyznaję zasadę: im mniej tym lepiej, ale też im bardziej wartościowe, tym lepiej. Co tyczy się również sposobów na rozpieszczanie siebie.
Czy kolejna para butów, sukienka, albo drogi telefon naprawdę są w stanie uszczęśliwić Cię na dłużej?
A może zamiast kolejnych rzeczy warto sprawić sobie upominek, na który z uśmiechem będziesz patrzyła przez kolejne lata? Przywoła fajne wspomnienia, przeniesie Cię w czasie, będzie bezcenną pamiątką. Sesja zdjęciowa niewątpliwie spełni to zadanie najlepiej, więc już chyba nie masz się nad czym zastanawiać 😉

Zapraszam Was do obejrzenia zestawu wybranych portretów zjawiskowo pięknej Darii. Piękne dzięki Dario za zaufanie i tę cudowną współpracę ♥

 

sesja zmysłowa sesja kobieca sesja sensualna śląsk sesja zmysłowa sesja kobieca sesja w studio sesja zdjęciowa w prezencie sesja w studio sesja zmysłowa sesja kobieca sesja zmysłowa sesja kobieca fotografia kobieca kraków sesja zmysłowa sesja kobieca fotografia kobieca kraków sesja zmysłowa sesja kobieca sesja kobieca kraków fotografia kobieca kraków sesja zmysłowa sesja kobiecafotografia kobieca w studiofotografia kobieca kraków fotografia kobieca studiosesja zmysłowa sesja kobieca sesja zmysłowa sesja kobieca fotografia kobieca kraków sesja zmysłowa sesja kobieca sesja zmysłowa sesja kobieca sesja zmysłowa sesja kobieca fotografia kobieca kraków

 

Sesja kobieca studio

Zastanawiasz się nad lokacją, gdzie najlepiej wykonać sesję kobiecą? Wszystko zależy od Twoich upodobań i pomysłu na stylizacje. Jedno jest pewne, opcji jest co najmniej kilka.
Sesja kobieca w studio, to opcja wybierana zdecydowanie najczęściej przez dziewczyny. Obecnie pracuję w studio w Zabrzu, będącym klimatyczną przestrzenią starej kamienicy. Nie jest to zatem standardowe studio ze sztucznymi tłami, czy górą rekwizytów. Minimalizm, spory metraż, dostępność światła naturalnego i prostota panująca tam w niezwykły sposób uruchamiają wyobraźnię. Warunki te i magiczna atmosfera panująca w atelier tworzą przestrzeń wprost idealną do działań twórczych. Dodatkowo przychodzicie na gotowe 😉

Sesja kobieca lifestyle w Twoim mieszkaniu

Jeśli jesteś domatorką i cenisz intymność ponad wszystko, może warto pomyśleć o sesji u Ciebie? Wbrew pozorom, ogromny metraż nie jest koniecznością. Ale na pewno dostęp do światła dziennego wpłynie korzystnie na efekt finalny sesji. Zdjęcia w umeblowanym mieszkaniu, w którym żyjesz na co dzień, na pewno będą miały nieco inny klimat niż sesja w studio. Nie oznacza to jednak, że będą gorsze! Domowe zdjęcia typu lifestyle, trochę mniej upozowane, dzięki czemu bardziej naturalne są równie piękne.

Sensualna sesja fotograficzna w pokoju hotelowym

To propozycja dla dziewczyn, którym klimat studio nie do końca leży. Podobnie jak fotografowanie w swoim mieszkaniu. Całe szczęście są jeszcze hotele z pięknie zaprojektowanymi przestrzeniami, które będą fantastycznym tłem do zdjęć. Wynajem pokoju hotelowego lub całej przestrzeni na Airbnb to kolejna fajna alternatywa lokacyjna. Na pewno nie pochłonie ogromnych kosztów, a zachwyci efektem finalnym, a o to przecież chodzi!

Sesja kobieca w plenerze

Jest to opcja zarezerwowana dla miłośniczek natury, dla których portretowanie w budynkach nie ma najmniejszego sensu. Jeśli jesteś w gronie tych osób, żaden problem. Ponieważ na sesję kobiecą możemy jak najbardziej wybrać las, zagajnik nad Twoim ulubionym jeziorem, czy ogród. Tutaj jedynie wyobraźnia stawia nam jakiekolwiek granice.

Sesja kobieca w przestrzeni miejskiej

Jeśli kochasz miasto, beton, szkło, ulice i okazałe budynki, a do tego nie przeszkadzają Ci inni ludzie wokół, możemy Twoją sesję zorganizować właśnie w takim klimacie. Portrety z architekturą i hipnotyzującym miastem w tle niewątpliwie potrafią wyzwolić niesamowite pokłady energii. Tętniące życiem miasto z pięknym światłem zachodzącego lub wschodzącego słońca, ale także paradoksalnie deszczowa aura, wraz z Tobą są w stanie stworzyć duet idealny. Wystarczy się odważyć 😉 Gorąco zachęcam do bukowania terminów!

 

A więcej zdjęć  z cyklu sesja zmysłowa kobieca znajdziecie w moim artykule: Sesja kobieca fotografia sensualna.
Natomiast po nowości zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia kobiece i też chciałabyś podarować sobie taką fajową pamiątkę poznaj moją ofertę. Pisz śmiało!

 

 

Comments
Add Your Comment

ZWIŃ