MENU

Plener ślubny Barcelona i okolice

plener ślubny Hiszpania

Plener ślubny Barcelona i jej wyjątkowe okolice, czyli słońce, przepiękne krajobrazy, genialna kuchnia i zapierająca dech w piersi architektura. A do tego już strikte personalnie, co dotyczyło Kasi i Kamila. Romantyczna atmosfera, mnóstwo uśmiechu i śmiechu, wspólnie spędzone chwile, głębokie uczucie i poczucie wolności. Właśnie takie emocje towarzyszyły mojemu ostatniemu wyjazdowi do Hiszpanii. Uwiecznienie tych pięknych chwil w zagranicznym plenerze to najlepszy sposób na zapamiętanie pierwszych dni na nowej drodze życia.

Dlatego też bardzo się ucieszyłam, odczytując wiadomość od Kasi, iż lecimy na ich sesję ślubną do Barcelony! Szczególnie dlatego, iż ani ja, ani moi towarzysze nigdy wcześniej nie mieli okazji zawitać do tego wyjątkowego miasta. To były niezwykle intensywne 3 dni, wypełnione dużą dawką humoru, niezliczonych ilości kilometrów pokonanych w poszukiwaniu najlepszych miejscówek. Przede wszystkim jednak bądź co bądź pracy, ale także krótkich chwil oddechu i łapania wczesnowiosennych promieni słońca.

Jedliśmy znakomitą paellę (i to nie raz), odwiedziliśmy najstarszy targ miasta (z którego nie chcieliśmy wychodzić ze względu na mnogość, aromat i piękno leżakujących tam produktów). Dodatkowo gadaliśmy oczywiście z miejscowymi. Jako bonus zaliczyliśmy wizytę na komisariacie (po tym jak odholowali nasz samochód spod plaży), czy ratowaliśmy mocno nadwyrężoną suknię ślubną 😉 . Niesamowite krajobrazy urokliwej Siruany oraz wybrzeża Costa Brava, dobra energia ludzi, miejsc. No i te Churrosy, wybitne i to zdegustowane w najstarszej kawiarni w Barcelonie. Mówiąc, że to był standardowy plener ślubny, mocno nagięłabym rzeczywistość. Ale to właśnie najbardziej kocham w moich parach! Kasiu, Kamilu dzięki wielkie za ten wypad, za Wasze zaufanie względem mnie oraz otwartość!

Sesja ślubna w Barcelonie- najlepszy sposób na oddanie emocji

Ślub zawsze związany jest z wielkimi emocjami i licznymi wspomnieniami. Dlatego też parom, którym zależy na połączeniu sesji ślubnej z czymś nietuzinkowym, spokojnie mogę polecić Katalonię na realizację barwnego pleneru ślubnego. Dziś każda panna młoda marzy o  pięknych fotografiach ślubnych. Dlatego to właśnie takie wyjazdy pozwalają znaleźć sposób na aranżację wyróżniającej się sesji i poczuć się wyjątkowo. Plan naszego pleneru celowo zaaranżowałam tak, aby nie odwiedzać tych najbardziej znanych, sztampowych, turystycznych atrakcji miasta i okolic. Dlatego też na naszych zdjęciach próżno szukać takich wizytówek miasta jak: Sagrada Família, Park Güell czy Parc de la Ciutadella. Dlaczego? A dlaczego robić coś, tak jak inni ;)?

Para młoda, z którą wybrałam się do stolicy Katalonii, chciała zapamiętać swój ślub w naprawdę niezwykły sposób. Sesja ślubna Barcelona okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Innymi słowy, nic tak nie ujmuje emocji małżonków, jak zdjęcia w katalońskiej scenerii. Hiszpania to kraj Flamenco, Korridy, Sjesty i namiętności. A Kasia, będąca dziewczyną o południowym typie urody, w swojej hiszpańskiej sukni i czerwieni na ustach, wprost idealnie komponowała się z krajobrazem słonecznej Barcelony i okolic. Kamil-Ty też prezentowałeś się świetnie! Czy istnieje zatem lepsze miejsce na zagraniczny plener ślubny?

Plener ślubny Barcelona i okolice w żywej atmosferze

Przede wszystkim, sfotografowana przeze mnie sesja ślubna Hiszpania była doskonałym ślubnym prezentem, który sprawili sobie małżonkowie. Wykonałam zdjęcia ślubne w atmosferze naturalności, żywiołu oraz dozy szaleństwa. Wierzę, że fotografie ślubne to znacznie więcej niż tylko kadr z aparatu, dlatego przy sesjach ślubnych staram się maksymalnie uchwycić atmosferę i emocje towarzyszące parze młodej.

Obraz świeżo upieczonej pary młodej aż tryska miłością i energią. Nie ma tutaj miejsca na nudę oraz sztywne fotografie, które można znaleźć w większości ślubnych albumów. Plener ślubny Katalonia pozwala idealnie uchwycić i podkreślić ciepłą aurę panującą pomiędzy nowożeńcami i sprawia, że bijący z nich autentyzm jest tym, do czego chce się wracać po latach.

Zagraniczna sesja ślubna połączona z atrakcjami

Dlaczego sesja w Hiszpanii i dlaczego Katalonia? Na przyklad dlatego że, małżeństwo, mimo że pełne radości i szczęścia, to także cała mozaika najskrajniejszych emocji. Z tym właśnie kojarzy się Hiszpania. Kraj znany z pysznego Cava- czyli musującego wina oraz wielkiego zamiłowania do zabawy okazał się idealnym miejscem na sesję ślubną w plenerze. Na pewno najważniejsze były jednak wspólnie spędzone chwile.

Najpiękniejsze zakątki Barcelony

Podczas naszego trzydniowego wyjazdu na sesję w Barcelonie, najpierw skupiliśmy się na uwiecznieniu atmosfery miłości w najpiękniejszych miejscach w Katalonii. Odwiedziliśmy najlepszy plener ślubny Barcelona, którym jest znajdująca się w samym centrum dzielnica gotycka. Co ciekawe, poza zabytkami ze średniowiecza, na obszarze Barri Gotic spotkamy tam także pozostałości z czasów Rzymskich.

Sesja ślubna Katalonia to nie tylko urokliwe zakątki niesamowitej Barcelony.  Hiszpański plener ślubny ale także perfekcyjna okazja na zwiedzenie innych świetnych atrakcji turystycznych Katalonii. Odwiedziliśmy więc także inne urokliwe miejsca.

Niezapomniane widoki w Siruanie

Dalej wyruszyliśmy do bajecznej Siruany, gdzie emocje nowożeńców zlewają się z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry Montsant, La Gritella oraz Prades. To idealne miejsce na wykonanie zdjęć ślubnych z nutą majestatycznych krajobrazów w tle.

Sesja ślubna w mekce turystyki

Wyjazd pt. sesja w Barcelonie nie mógł się obejść bez odwiedzenia Costa Brava- najsłynniejszego wybrzeża Hiszpanii, gdzie udaliśmy się później. Ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce na żywiołowe zdjęcia ślubne, z których już na pierwszy rzut oka będzie widać szczere uczucie i emocje. Krótko mówiąc, Costa Brava to prawdziwa mekka turystów, dlatego poza świetnym miejscem do sesji ślubnej, pozwoliła nam na złapanie wytchnienia i cieszenia się wspólnymi chwilami.

Podsumowując, sesja ślubna w Katalonii z Kasią i Kamilem była na pewno niezapomnianą i emocjonującą przygodą. Jeżeli w dalszym ciągu nie jesteście pewni, czy warto zdecydować się na zagraniczny plener ślubny w jednym z najpiękniejszych krajów Europy, zachęcam do obejrzenia poniższej relacji, która mam nadzieję raz na zawsze rozwieje Wasze wątpliwości. Częstujcie się!

 

Aby zobaczyć więcej sesji plenerowych ślubnych wpadnijcie na mojego bloga. Dodatkowo sprawdźcie koniecznie relację z sesji poślubnej we Włoszech: Włoski plener ślubny.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram

plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania plener ślubny Hiszpania plener ślubny Barcelona plener ślubny Barcelona plener ślubny Hiszpania

Nie macie jeszcze fotografa na swój ślub? Napiszcie do mnie, może to właśnie ja będę miała przyjemność towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu 🙂

Comments

moje miasto ! 🙂 Świetna sesja 🙂

Dzięki Marcinie za miłe słowo 🙂 Barcelona boska to fakt! Pozdrowienia!

Add Your Comment

ZWIŃ