MENU

Sesja narzeczeńska Kraków

Przedślubna sesja narzeczeńska – właściwie po co ją robić?

Sesja narzeczeńska Kraków, ale również cały Śląsk, a nawet dalej, przyjadę gdzie tylko zechcecie! Wciąż jeszcze zastanawiacie się, czy sesja narzeczeńska w plenerze to dobry pomysł? Przekonują Was do tego rodzice, przyjaciele, a może namawia narzeczona? Jako doświadczony fotograf mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że po sesji przedślubnej nie ma niezadowolonych. W ulubionych, pełnych wspomnień miejscach wprost rozkwitacie i pozwalacie mi uwiecznić na fotografiach to, co najpiękniejsze – Waszą wyjątkową miłość.

Zdjęcia narzeczeńskie to pamiątka na całe życie – dla Was, dla rodziny, przyjaciół, dzieci i wnuków. Jednak nie tylko! Fotografie z sesji możecie wykorzystać podczas ślubu – do spersonalizowania zaproszeń, upominków dla gości, przyozdobienia sali. To także świetny podarunek dla rodziców. Przedślubna sesja zakochanych pomoże Wam też oswoić się z aparatem przed sesją ślubną. Dodatkowo sesja miłosna ułatwi Wam odnaleźć się w ciągłej obecności fotografa podczas samego ślubu i wesela.

Gdzie wykonać zdjęcia zakochanych?

Jakie miejsce wybrać, aby sesja narzeczeńska była idealna – plener, studio, a może własny dom? Odpowiedź jest prosta – wybierzcie to miejsce, w którym czujecie się najlepiej. Wszak tematem zdjęć nie jest miejsce, lecz narzeczeni – z całą swoją miłością, naturalnością, spontanicznością. Jako tło dla Waszej historii, którą opowie fotografia narzeczeńska, wybierzcie miejsce, które ma znaczenie dla Waszej miłości.

Najciekawsza sesja zakochanych to taka, która pokazuje kawałek Waszej historii. Wybierzcie miejsce w którym się poznaliście, gdzie byliście na pierwszej czy najciekawszej randce, gdzie przyrzekliście sobie zostać ze sobą aż do śmierci. Albo zostawcie wybór mnie – pokażę Wam magiczne plenery, do których na pewno chętnie będziecie wracać.

Sesja narzeczeńska w lesie – dlaczego warto stawiać na plener?

Las jest jak kościół – cichy, tajemniczy, mistyczny. Przyroda stanowi idealne tło dla miłości. Świetnie podkreśla romantyzm, sensualność, czułość, pomaga się zrelaksować i skupić na tym, co najważniejsze – na uczuciu i wspólnych wspomnieniach. Bo fotografia narzeczeńska pokaże i zachowa to, co podczas sesji będziecie mieli w głowach i w sercu. Zapraszam do zapoznania się z moimi realizacjami i omówienia szczegółów Waszej wyjątkowej sesji przedmałżeńskiej – w lesie!

Miłosna sesja narzeczeńska Kraków ale nie tylko!

Tak głosi tytuł owego wpisu, ale prawda jest taka, że na sesję z Wami mogę przyjechać, a nawet dolecieć wszędzie tam, gdzie tylko sobie wymarzycie! Skoro więc jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, zacznijmy planowanie naszej wspólnej sesji już dziś! Z tego miejsca pragnę podziękować Kasi i Robertowi, którzy tak dzielnie pozowali na poniższych fotografiach, zapraszam Was do oglądania!

Więcej zdjęć z cyklu sesja narzeczeńska znajdziecie na moim blogu, tutaj zostawiam link do jednej z nich, sprawdźcie koniecznie: Sesja narzeczeńska w plenerze.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram

 

sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska kraków

Jeśli nie macie jeszcze fotografa na swój ślub, a moje zdjęcia wpadły Wam w oko lub serce, zapytajcie o dostępność terminu i ofertę.
Bardzo miło będzie mi Was poznać 🙂

Comments

Subtelne, piękne i cudowne kolory- słowem idealna pamiątka na lata!

Add Your Comment

ZWIŃ