MENU

Sesja narzeczeńska w plenerze

 

Miłosna sesja narzeczeńska – plener?

Sesja narzeczeńska w plenerze. Zastanawiacie się, czy sesja przedślubna wykonana w plenerze to dobry pomysł na Wasze zdjęcia narzeczeńskie? Odpowiedź jest oczywista – tak! Plenery, przyroda i wszelkie ustronne miejsca stanowią idealne tło dla miłości, czułości, bliskości. W naturalnym środowisku, na tle kwiatów, drzew czy pól narzeczona i narzeczony tworzą jedną, nierozerwalną całość. Fotografia narzeczeńska to cudowna pamiątka, ale i sama sesja zakochanych to prawdziwa frajda. Zarówno dla narzeczonych, jak i dla mnie.

Co kocham w sesjach narzeczeńskim w plenerze?

Najbardziej lubię wykonywać zdjęcia, które oddają Waszą codzienność. A jeśli ta codzienność przepełniona jest miłością i radosnym oczekiwaniem na ślub, to jeszcze lepiej. Podczas zdjęć stawiam na naturalność, pełen luz i spontaniczność. Nieraz najlepsze ujęcia to te, których nie planowaliśmy, które narodziły się z potrzeby chwili i Waszych wspólnych wspomnień. Im mniej pozowania, tym lepiej, a w plenerze nawet ci najmniej przekonani do sesji przedślubnej stają się w pełni naturalni i radośni.

Na sesję zakochanych zabierzcie mnie w swoje ulubione miejsce

Narzeczeni często zabierają mnie w swoje ulubione miejsca, szczególnie w te znaczące. Tam, gdzie odbyła się pierwsza randka (lub nie pierwsza, ale ta wyjątkowa); miejsce, w którym wspólnie zdecydowaliście, że to już czas, by sformalizować związek; Wasze naturalne środowisko, w którym wspólnie uprawiacie ulubiony sport czy hobby; czasami zabieracie mnie też w miejsca pełne wspomnień z dzieciństwa. Każdy plener jest dobry, jeśli czujecie się w nim naturalnie i luźno.

Sesja narzeczeńska w lesie, czyli plener dla każdego

Interesuje Was sesja narzeczeńska w plenerze, ale nie macie pomysłu, gdzie ją wykonać? Wasze ukochane miejsca zostały daleko stąd, a może jesteście skończonymi mieszczuchami? Nie szkodzi, wybór miejsca zostawcie mnie. Z przyjemnością pokażę Wam niesamowite miejsca, o których istnieniu pewnie nie mieliście pojęcia. Przyroda stanowi idealne tło dla miłości, a spokój i cisza lasu pozwoli zrelaksować się nawet tym, którzy dotychczas przed obiektywem czuli się po prostu kiepsko. Mam nadzieję, że sesja przedślubna wykonana w plenerze stanie się jednym z Waszych ulubionych wspomnień z tego okresu.
Zapraszam na sesję wyjątkowych Marzeny i Michała, których ślub już tuż tuż… Powodzenia kochani!

Więcej zdjęć z cyklu sesja narzeczeńska znajdziecie na moim blogu, tutaj zostawiam link do jednej z nich, sprawdźcie koniecznie: Sesja narzeczeńska Katowice.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram

 

sesja narzeczeńskasesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńskasesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w plenerze sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska sesja przedślubna sesja narzeczeńska w plenerze sesja przedślubna sesja narzeczeńska w plenerze sesja przedślubna sesja przedślubna sesja narzeczeńska

 

Jeśli nie macie jeszcze fotografa na swój ślub, a moje zdjęcia wpadły Wam w oko lub serce, zapytajcie o dostępność terminu i ofertę.
Bardzo miło będzie mi Was poznać 🙂

Comments
Add Your Comment

ZWIŃ