MENU

Sesja narzeczeńska Katowice

Sesja narzeczeńska Katowice z super uroczym trio, w składzie: Ania, Damian oraz ich czworonożny, przesłodki maluch Giewont. Co robić w upalny wieczór na czarnym śląsku? Oczywiście skoczyć nad jezioro, najlepiej z psem, którego widok rozczula absolutnie wszystkich napotkanych przechodniów. Koniecznie trzeba zahaczyć o las, zaplątać się w trawach i stoczyć niejedną bitwę z komarami! O tak, to był bardzo dobry plan, a jeszcze lepszy wieczór. W sumie, to było dokładnie tak jak opisałam, czyli na luzie, z uśmiechami i rozmaitymi rozmowami. A w międzyczasie po prostu robiłam zdjęcia, które wyszyły chyba całkiem nieźle 😉 Aniu, Damianie, jeśli Wasz ślub (który już za chwilę) będzie równie optymistyczny, to chcę takie eventy fotografować codziennie! Dziękuję Wam za te 3 mega fajne, spontaniczne godziny, szykujcie się na ciąg dalszy :D!

Sesja narzeczeńska Śląsk

Jeśli zastanawiacie się, po co tak właściwie wziąć udział w przedsięwzięciu pt sesja narzeczeńska, powodów jest kilka. Przede wszystkim spędzacie z sobą fajny czas, wypełniony mnóstwem spontanicznych działań, śmiechu, bliskości. Co już samo w sobie jest wartością nie do przecenienia. Beztroskie chwile czułości spędzone z sobą są bezcenne w dzisiejszym, zagonionym świecie. Po drugie, sesja narzeczeńska pozwoli Wam poznać Waszego fotografa ślubnego, jego styl i charakter pracy, co na pewno pomoże Wam rozluźnić się na ślubie. W końcu to co znamy, nie jest już dla nas tak stresujące.

Najważniejsze jednak otrzymacie po sesji, czyli wyjątkowe chwile zatrzymane w kadrach. Na pewno przywołają miłe wspomnienia, ale także zdjęcia narzeczeńskie będziecie mogli podarować w prezencie bliskim Wam osobom. Na przykład rodzicom, rodzeństwu, czy ukochanym dziadkom, którzy niewątpliwie będą zachwyceni, wzruszeni i bardzo Wam wdzięczni, że o nich w tak fantastyczny sposób pamiętacie.

Sesja we dwoje to zawsze dobry pomysł

Więcej zdjęć z cyklu sesja narzeczeńska znajdziecie na moim blogu, tutaj zostawiam link do jednej z nich, sprawdźcie koniecznie: sesja narzeczeńska Kraków.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram

sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja we dwoje sesja narzeczeńska katowice sesja miłosna sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja miłosna Kraków sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja rodzinna śląsk sesja rodzinna śląsk sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja rodzinna śląsk sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja miłosna śląsk sesja narzeczeńska katowice sesja narzeczeńska katowice sesja miłosna śląsk sesja miłosna śląsk sesja narzeczeńska katowice sesja miłosna śląsk

Comments

Cudna sesja, wspaniała para tyle emocji! Patka jak zawsze pięknie :*

dziękuję Ostry!!! bardzo!

Add Your Comment

ZWIŃ