MENU

Sesja noworodkowa w domu | Łucja

sesja noworodkowa w domu

 

Sesja noworodkowa w domu

Tym razem przed moim obiektywem wystąpiła ekipa, którą znam i szczerze uwielbiam od naszego pierwszego spotkania! Wprawdzie owa znajomość nie trwa  od stuleci, ale biorąc pod uwagę (ośmielę się powiedzieć, że obopólne) flow, mam poczucie, że znamy się od zawsze. Nie raz miałam to ogromne szczęście fotografować Anię i Damiana oraz ich cudny zwierzyniec. Na przykład na sesji narzeczeńskiej, później reportażu z dnia ich ślubu, sesji poślubnej, a także ciążowej. Chyba nie ma większej radości dla mnie jako fotografa, jak Wasze powroty. I to w dodatku z okazji tak cudownych wydarzeń z życia jak te!).

Naturalne zdjęcia noworodkowe 

Skoro oficjalnie zostałam mianowana ich fotografem rodzinnym, nie mogło zabraknąć mnie kiedy już Łucja pojawiła się na świecie. A właśnie, bo oprócz rodziców przesłodkiej Łucji, jej samej (jako bohaterki sesji) towarzyszyła nam także czworonożna,obstawa. Koci rudzielec Garfield oraz mój ulubieniec Giewont. Czyż można wymarzyć sobie lepsze warunki dla sesji noworodkowej jak dom pełen światła, miłości i ciepła. A do tego z pięknie śpiącą dzidzią i fantastycznymi zwierzakami nie odstępującymi jej na krok? Myślę, że w tym tkwi właśnie klucz do udanych zdjęć noworodkowych. Oczywiście pod warunkiem, jeśli szukacie fotografii naturalnych, bez góry przedziwnych gadżetów, wystudiowanych póz, czy skrępowania.

Sesja noworodkowa lifestyle

Uwielbiam, kiedy tak samo jak ja cenicie sobie swobodę w działaniu i chcecie, aby to właśnie ona była podłożem sesji. Zdarza się, że podczas fotografowania przesuniemy jakiś mebel, położymy noworodka wśród Waszych domowych zwierzaków, zasłonimy część wpadającego z okien światła, czy wyjdziemy na balkon. Oczywiście wszystko w trosce o to, żeby Wasza pamiątka była najfajniejsza z możliwych. Z tego miejsca pragnę podziękować Ani i Damianowi (a także innym rodzicom, których pociechy fotografowałam) za otwartość i zaufanie. Nawet jeśli czasem moje pomysły wydają się Wam absurdalne, a może właśnie przede wszystkim z tego powodu ♥ Zapraszam do obejrzenia poniższych fotografii!

 

sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu sesja noworodkowa w domu

Więcej zdjęć z cyklu sesja noworodkowa w domu znajdziecie na moim blogu oraz w artykule: Sesja noworodkowa cud narodzin.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram.

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia rodzinne i też chcielibyście podarować sobie taką fajową pamiątkę poznajcie moją ofertę. Piszcie śmiało! Do zobaczenia :))

Comments

Napiszę za poprzedniczką, przepiękna sesja i te zwierzaczki dopełniające ten rodzinny obrazek:)

Dzięki Justyna ♥

Przepiękna sesja, bije z niej tyle ciepła… <3

Add Your Comment

ZWIŃ