MENU

sesja noworodkowa cud narodzin

sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa cud narodzin

Sesja noworodkowa cud narodzin! W tak niezwykłym momencie jak narodziny dziecka, sesja noworodkowa będzie zdecydowanie najpiękniejszą pamiątką. Dlatego to od was jako rodziców zależeć będzie jakie dziecko z tego okresu czasu będzie miało wspomnienia. A i dla was samych będzie to coś bardzo wartościowego. Co najważniejsze czas mija nieubłaganie, a wspomnienia umykają, zaś fotografia ma wspaniałą i cenną właściwość zatrzymywania pięknych momentów w postaci zdjęć. Dzięki temu zawszę będziecie mogli to tych chwil wrócić.

sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa w domu

Sesja noworodkowa może być wykonana w waszym domu. Jest to świetna alternatywa z wielu powodów. Przede wszystkim najważniejszym atutem takiej sesji domowej jest fakt, iż jest to naturalne środowisko maluszka, które jest mu znane. Dziecko jest znacznie spokojniejsze w takich warunkach, a i rodzice czują się swobodniej. Innymi słowy o to właśnie w tej sesji chodzi- o naturalność i wolność. Dlatego to zawsze staram się uchwycić. Nic nie jest sztucznie aranżowane. Najważniejsze jest pokazanie emocji i radości jaka Wam towarzyszy, przepełnia Was w tym wyjątkowym dla was czasie.

sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa sesja noworodkowa

Fotografia noworodkowa Kraków

Sesja noworodkowa w Krakowie, jak najbardziej! Mimo, iż mieszkam na Śląsku, bardzo często wpadam na sesje do ukochanej i bardzo biskiej mojemu sercu stolicy Małopolski. Nieważne, czy mieszkacie w domu wielorodzinnym, czy niewielkim mieszkaniu, dla mnie najważniejsze jest uchwycenie uczuć, emocji. Innymi słowy otoczenie i tło jest oczywiście istotne, ale nie najważniejsze. Przede wszystkim chodzi o to, abyście się czuli komfortowo, a wtedy zdjęcia będą naturalne. Dlatego Wasze nastawienie stanowi podstawę do pokazania tych niecodziennych emocji związanych z pojawieniem się nowego członka w waszej rodzinie. Zdaję sobie doskonale sprawę, że są to przeżycia ogromne i niepowtarzalne. Dlatego to zadanie dla mnie odpowiedzialne, ale też przyjemność i swego rodzaju zaszczyt,  żeby je odpowiednio uchwycić.

Zdjęcia noworodkowe Śląsk

Jeżeli zaś drodzy rodzicie pochodzicie z mojego rodzinnego Śląska to będzie mi niezwykle miło, jeżeli to mnie właśnie wybierzecie do wykonania zdjęć waszej nowo narodzonej pociechy. Ja ze swojej strony zapewniam uchwycenie ogromu  pięknych emocji. Najlepszym momentem na wykonanie zdjęć noworodkowych są pierwsze dwa tygodnie zaraz po urodzeniu. Maluszek wtedy najwięcej czasu przesypia, a co za tym idzie cały proces wykonania zdjęć przebiega znacznie sprawniej. Staram się, aby owa sesja była przyjemna zarówno dla rodziców jak i dziecka, więc warto wziąć pod uwagę najlepszy moment na wykonanie takiej sesji, a zaowocuje on piękną pamiątką na całe życie.

Sesja noworodkowa Katowice

Jesteście z Katowic drodzy rodzice – świetnie! Nic nie stoi na przeszkodzie abym was odwiedziła w dogodnym dla was czasie. Sesja noworodkowa to nie ukrywam jedna z moich ulubionych rodzajów sesji. Uwielbiam towarzyszyć rodzicom w tak pięknych momentach. Ogrom emocji – prawdziwych i bardzo silnych emocji i uczuć nie da się z niczym innym porównać.

Cud narodzin sesja noworodkowa

Narodziny dziecka są zdecydowanie cudem. I ja jako fotograf noworodkowy mam zaszczyt towarzyszyć Wam w tym momencie cudownym i bardzo to doceniam. Wzruszenie i radość to emocje, które niewątpliwie również i mnie samej towarzyszą podczas sesji noworodkowej. Za co jestem ogromnie wdzięczna moim klientom.

Zdjęciowa sesja noworodkowa lifestyle

Posiadacie pupili – rewelacyjnie! Jestem zwolennikiem, aby takowi członkowie rodziny zostali przedstawieni w tej sesji. Przede wszystkim lifestylowe sesje zdjęciowe musi cechować naturalność, a zwierzaki doskonale wpisują się w ten klimat. Ponadto kto lepiej jak czworonożni przyjaciele potrafi tak rozśmieszyć, dodać energii oraz niepohamowanej, szczerej spontaniczności?

Sesja rodzinna z noworodkiem

Drodzy rodzice, zdjęcia z waszej rodzinnej sesji mają być niezwykłą pamiątką i zróbmy wszystko aby tak właśnie się stało. Innymi słowy, pokażmy waszemu dziecku jakie uczucie wywołało w Was pojawienie się jej/ jego w waszym życiu. Im więcej naturalności i emocji tym lepiej. Sesja noworodkowa nie musi być pamiątką tylko dla Was czy maluszka, ale będzie świetną alternatywą jako prezent dla świeżo upieczonych dziadków, czy rodziców chrzestnych. Podsumowując jestem przekonana, że każda bliska wam osoba doceni zdjęcia z takiej sesji. Można je wykorzystać do wykonania np. kalendarza, który przez cały rok będzie przypominał o tych wspaniałych emocjach, które Wam towarzyszyły.

Zdjęcia noworodkowe Gliwice

Spora część moich klientów, która poprosiła mnie o wykonanie dla nich zlecenia typu sesja noworodkowa mieszka właśnie w Gliwicach. Dlatego też przejechanie tych kilkudziesięciu kilometrów nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Zdjęcia noworodkowe wykonane na sesji mogą być również wykorzystane do ozdoby niektórych gadżetów. Na przykład kubki, breloczki do kluczy itd. Które następnie mogą zostać sprezentowane dziadkom czy chrzestnym. Jestem przekonana, że każdy ucieszy się z takiego upominku.

Sesja noworodkowa Bytom

Bytom to kolejne miasto często przeze mnie odwiedzane. Sesje noworodkowe w Bytomiu wykonywałam bardzo często, wiec dojazd to tego miasta również nie będzie stanowił problemu. Kolejną alternatywą na wykorzystanie zdjęć z sesji noworodkowej będzie stworzenie fotoalbumu. Często nie mamy pomysłu na prezent dla dziadków, a z takiego jestem przekonana każdy się ucieszy.

Noworodkowa sesja w zaciszu Twojego domu

Zacisze domowe tworzy niesamowity i niepowtarzalny klimat, dlatego jest świetnym miejscem na wykonanie sesji noworodkowej. Do takiej sesji nie trzeba się specjalnie przygotowywać i to jest piękno tego rodzaju zdjęć. Nacechowanych luzem i spontanicznością. Nic temu nie dorówna, dlatego tak bardzo uwielbiam wykonywać zdjęcia noworodkowe. Jestem przekonana, że nie będziecie żałować jej realizacji. Dlatego czym prędzej zaplanujcie ją, aby te pierwsze emocje Wam nie uciekły! Czekam na to spotkanie z niecierpliwością i uchwycenie Was w moim obiektywie. Do zobaczenia!

Podsumowując: więcej zdjęć z cyklu sesja noworodkowa znajdziecie na moim blogu, tutaj odnośnik do jednej z takich sesji: sesja noworodkowa fotografia noworodkowa.
A po nowości zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

ZWIŃ