MENU

Sesja noworodkowa – fotografia noworodkowa najpiękniejsza pamiątka rodzinna!

Sesja noworodkowa fotografia noworodkowa I+B+B. Tym razem zaprosili mnie do siebie i swojego totalnie pięknego, hand-made’owego mieszkania Bożenka i Bartek, czyli świeżo upieczeni rodzice cudnego Ignasia. Z tą wspaniałą czwórką (no tak, bo nie wspomniałam, że towarzyszył nam jeszcze kociak Nugat) spędziłam przemiły , mroźny poranek, po którym energetyczny kop nie opuszczał mnie do samego wieczora. Zachęcam Was do obejrzenia efektów naszego spotkania oraz do lektury na temat, jak wyglądają sesje noworodkowe, które uwielbiam wykonywać. Bożenko, Bartku-piękne dzięki!

Sesja noworodkowa – podaruj dziecku wspomnienia!

Sesja fotograficzna z udziałem noworodka i jego najbliższych to najważniejszy moment dla uwiecznienia pierwszych smaków dzieciństwa. Któż z nas nie chciałby mieć takiej pamiątki? Teraz to już możliwe, ponieważ fotograf jest w stanie przybyć – na zaproszenie – do naszego domu. Ponadto sesje noworodkowe wykonuje się także w specjalnych, wybranych przez klienta warunkach. A to dlatego, że w życiu liczą się naturalność i żywioł radości. Dodatkowo sesję zdjęciową można urządzić i w domu, i na zewnątrz: w ogrodzie, na balkonie i wszędzie tam, gdzie życzy sobie zapraszający fotografa.

 

Spontan w plenerze? Jak najbardziej! 

Sesje zdjęciowe dla noworodków to piękno i szaleństwo życia. I nadają się do ich realizacji także wymarzone okoliczności przyrody. Ponieważ natura, z obfitością lasów, łąk, zagajników i atrakcyjnych skwerów przestrzeni miejskiej jest naprawdę kuszącą dekoracją, na pewno zdjęcia takie ucieszą kiedyś maleństwo. Najważniejsze, żeby dać mu szansę na unikalną dokumentację dzieciństwa, a po latach odżyją piękne wspomnienia.

 

Sesja noworodkowa bez sztuczności, bez pozy, za to w najlepszym nastroju! 

Noworodkowa sesja zdjęciowa to wymarzona, naturalna sesja lifestyle dla całej rodziny. I niezależnie od tego, czy odbywa się ona w domowych pieleszach, czy na łonie natury, towarzyszą jej prawdziwe emocje. Na przykład można zaplanować sesję fotograficzną w konwencji jednego dnia z życia rodziny. W takiej sytuacji uwieczniony będzie w międzyczasie wspólny obiad albo inne radości w zaciszu domowym klientów. A może zdjęcie z pupilem? Czemu nie! Ja uwielbiam, jak widać na moich sesjach rodzinnych.

 

W ogrodzie, w trakcie zabawy i na spacerze

A może jeszcze gra w piłkę w przydomowym ogrodzie będzie pomysłem na serię zdjęć z maleństwem? Bo te zdjęcia uchwycą wszystko to, co kiedyś stanie się źródłem najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Dlatego też warto zaprosić na rodzinny spacer wprawne oko fotografa, aby najpiękniejsze sceny  z bycia razem nie uległy zapomnieniu. A zdjęcie je zapamięta dla nas!

Sesja noworodkowa – laboratorium najgłębszych wzruszeń! 

Mały człowiek w rodzinie to nowa jakość życia, bowiem i dziecko, i rodzice uczą się siebie od nowa. Krótko mówiąc: świat radośnie staje na głowie. I właśnie to jest najpiękniejsze. I takie właśnie chwile, uwiecznione fotografią, pozostaną w rodzinie już na zawsze. Na pewno wzruszą nas jeszcze wiele razy!

Podsumowując: więcej zdjęć z cyklu sesja noworodkowa znajdziecie na moim blogu, a także na łamach artykułu: Sesja noworodkowa cud narodzin.
Dodatkowo po nowości zapraszam również ma mój fanpage oraz instagram.

Sesja noworodkowa sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa Sesja noworodkowa

 

 

Comments

Pięknie! cudowna pamiątka, widać na Twoich zdjęciach dużo <3 tak trzymaj Patka. Ps. To Twoje ślady na końcu? 😉

Dzięki! Miałam fantastycznych modeli 🙂
A ślady trochę moje, trochę czyjeś 😉

Add Your Comment

ZWIŃ