MENU

 

fotografia ciążowa śląsk

Fotografia ciążowa Śląsk

Fotografia ciążowa Śląsk. Całkiem niedawno, bo kilka tygodni temu był letni poranek, taki wiecie najbardziej zwykły ze zwykłych. Ludzie spieszyli się do pracy, rzucali w eter obelgami stojąc w korkach. Dzieci liczyły na to, że w końcu przestanie padać i ich wakacje wreszcie będą coś warte. Ale do sedna, otóż w ów zwykły dzień miałam okazję spędzić trochę czasu z kobietą wyjątkową. Nie dość, że piękną (tak celowo umieszczam to określenie jako pierwsze dla Ciebie Kinga, abyś wreszcie do Ciebie dotarło!), to obdarzoną ogromną dozą ciepła, humoru no i talentu! Bo musicie wiedzieć, że Kinga oprócz tego, że jest świetnym fotografem, to również hiper zdolną wizażystką. Bardzo często współpracujemy podczas moich sesji portretowych/kobiecych.

Sesja ciążowa Katowice

Było to spotkanie pełne dobrej energii, słońca, śmiechu. Trochę obaw z obu stron (w końcu nie co dzień spotykają się fachowcy z bliźniaczych branż i korzystają ze swoich usług). Początkowa niepewność bardzo szybko jednak zniknęła i już po kilku minutach obie byłyśmy w ferworze tworzenia. Kinga-po raz pierwszy przed obiektywem-uwierzycie? Tak myślałam, że nie! Lekkość i naturalność z jaką Kinga pozowała wprawiły mnie w osłupienie, a efekty naszych wspólnych poczynań możecie oglądać poniżej. Kinga wyglądasz jak milion dolców! Bardzo się cieszę, że to ja mogłam sfotografować Cię w tak ważnym i pięknym dla Ciebie momencie życia!

Zdjęcia ciążowe

Zdjęcia ciążowe najlepiej wykonać około 7 miesiąca ciąży. Z racji wyraźnie już wówczas zarysowanego brzuszka, a jednocześnie dobrego samopoczucia oraz promiennego wyglądu przyszłej mamy. Lepiej nie czekać na samą końcówkę tuż przed porodem. Nigdy przecież nie wiadomo, jak drogie mamuśki będziecie się czuły na finiszu. Sesje ciążowe jakie wykonuję są naturalne, swobodne, a to na czym najbardziej się koncentruję, to pokazanie nie tylko wyjątkowości samego momentu ciąży. Przede wszystkim chodzi o ukazanie kobiecej aury, jej naturalnego piękna oraz sensualności.

Sesja ciążowa Śląsk

Chciałabyś wykonać usługę sesja ciążowa w plenerze? W nieco luźniejszej i spontanicznej formie niż sesja ciążowa w studio? Nie ma żadnego problemu. Mam za sobą już trochę realizacji tego typu, więc śmiało. Zabierzcie mnie w Wasze ulubione miejsce: zagajnik w pobliskim lesie, ukochane jeziorko czy łąki. Jeśli jesteście mieszczuchami, możemy wykonać sesję ciążową spacerując miejskim trotuarem o zachodzie słońca, zahaczając o klimatyczną knajpkę. Możemy skoczyć razem na lunch lub pobujać się śladem betonowych ruin. Możliwości jest nieskończona masa, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Także do dzieła, pisz aby poznać ofertę i umówić się na wspólną sesję. Koniecznie zobaczcie również tę sesję ciążową w plenerze: sesja ciążowa.

Więcej zdjęć z cyklu sesja kobieca sensualna znajdziecie w moim portfolio, na blogu, a także na łamach artykułu: sesja kobieca fotografia sensualna.
Po nowości najmilej zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

Do zobaczenia na sesji!

fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk sesja ciążowa Kraków fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk sesja ciążowa Kraków sesja ciążowa Kraków fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk sesja ciążowa Kraków sesja ciążowa Kraków fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk sesja ciążowa Kraków fotografia ciążowa śląsk fotografia ciążowa śląsk sesja ciążowa Kraków sesja ciążowa Kraków fotografia ciążowa śląsk

Comments

Patka! najlepiej! Cudowna pamiatka. Szkliste oczy sa najlepsza ocena. Świetnie dziewczyny 😉

heh dobry duet 😉 dzięki :*

Po raz pierwszy wprawilaś mnie w osłupienie, gdy zobaczyłam zdjęcia… teraz widząc po raz drugi całość i czytając Twój opis, znowu mam szkliste oczy… Dziękuję Ci z całego serducha !!! Jest to najpiękniejsza pamiątka jaką mogę sobie z tego okresu wymarzyć. Zdjęcia zachwycają. Uchwyciłaś tą niesamowitą aurę, jaka roztacza się wokół kobiety spodziewającej się swojego dzieciątka. Są magiczne ! Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania !

Cieszę się ogromnie! Dziękuję ♥ P.S: tylko już nie rycz 😛 :*

Zamrozilas czas w bardzo waznym momencie. Te chwile juz nigdy sie nie powtorza. Jasne, kazda fotografia ma taka moc, ale ta sesja jest po prostu wyjatkowa. Swietna robota!

Wielkie dzięki Marku :)) taki duet gwarantuje sukces murowany 😉

Add Your Comment

ZWIŃ