MENU

Sesja ciążowa

Tym razem nie reportaż, coś zupełnie innego dla odmiany sesja ciążowa. Nie dwoje, baaa nawet nie troje a czworo ponieważ na sesji towarzyszył nam również pies ;P To wszystko w zielonych leśnych klimatach przeplatanych odrobiną wody w tle. Tak! zielony i błękit będą tu kolorami przewodnimi choć na pierwszym miejscu jak zawsze….. miłość. Zarówno między dwojgiem ludzi tych już stąpających od dawna po świecie jak i tych, którzy dopiero przyjdą na ten świat. To prawdziwa przyjemność z tego, że fotograf może być obserwatorem jak uczucie pomiędzy parą ewoluuje, początkowo sesja narzeczeńska, potem reportaż ze ślubu by w końcu zobaczyć jak wyczekują na nowe życie. Najwyższa pora na zdjęcia a więc zaczynamy! przed Wami G+G+S.

Sesja ciążowa najpiękniejszą pamiątką

W dzisiejszych czasach bardzo popularne stały się zdjęcia ciążowe. Wiele kobiet decyduje się na zachwycające sesje, które pozwolą uchwycić ten wspaniały czas. Jest to wspaniała pamiątka zarówno dla rodziców, jak i w przyszłości dla maleństwa, które się urodzi. Po latach będzie można z uśmiechem na ustach powspominać wyjątkowy stan. Dobrze jest zdecydować się na taką pamiątkę.

Sesja brzuszkowa- kiedy zdecydować się na nią?

Sesja brzuszkowa może się odbyć w najbardziej dogodnym okresie ciąży, wybranym przez przyszłą mamę. Wiele pań uważa, że najlepiej zdecydować się na takie przedsięwzięcie w 6, 7 lub 8 miesiącu. Jednak jest to sprawa całkowicie indywidualna, zależna od wielu czynników. Przede wszystkim wielkość brzucha w danym momencie, może się znacznie różnić w poszczególnych przypadkach. Priorytetem jest tutaj jednak samopoczucie przyszłej mamy, zarówno te psychiczne jak i fizyczne. Dlatego też nie warto czekać z sesją ciążową na ostatni moment.

Jaka powinna być idealna sesja ciążowa?

Przede wszystkim sesja ciążowa musi ukazywać prawdziwe emocje i uczucia. Bardzo ważne jest to, aby przebiegała ona jak najbardziej naturalnie. Spontaniczne, żywiołowe kadry potrafią oddać najpiękniejsze ciepło i radość przyszłych rodziców. Najlepszym rozwiązaniem jest stanowcze unikanie sztywnego pozowania. Zdjęcia robione podczas  wspólnego wykonywania codziennych czynności, czy w czasie spacerów prezentują się dużo lepiej.

W jakim miejscu najlepiej wykonać sesje ciążową?

Kolejną istotną kwestią jest wybór miejsca, w którym będzie wykonywana sesja ciążowa. Lepszym rozwiązaniem niż studyjne dekoracje, bez wątpienia jest zacisze domowe. Tam powstają najpiękniejsze zdjęcia, które oddają prawdziwe emocje i rodzinne ciepło. Dobrym rozwiązaniem są także sesje ciążowe w lesie, czy innym pięknym miejscu na łonie natury. Warto wybrać się na spacer w ulubione lokalizacje, a natura będzie fantastyczną, naturalną scenografią. A ponadto dodatkowo naturalne światło doda fotografiom niepowtarzalnego uroku, zatem sesja ciążowa  plener-zdecydowanie tak!

Dlaczego, sesje ciążowe są takie popularne?

Zdjęcia ciążowe to przede wszystkim wspaniała i niepowtarzalna pamiątka, na którą decyduje się coraz więcej przyszłych matek. A ponadto dodatkowo pozwala ona kobietą oderwać się od codzienności, problemów związanych z dolegliwościami ciążowymi i zrobić coś wspaniałego dla siebie. Po drugie sesja brzuszkowa pozwala poczuć się pewniej siebie. Krótko mówiąc, ma ona same zalety.

Jak przygotować się do sesji brzuszkowej?

Kiedy termin i miejsce sesji jest już wybrane, trzeba się do niej odpowiednio przygotować. Ważne jest samopoczucie i zadowolenie przyszłej mamy. Zgodnie z preferencjami warto zadbać o odpowiednią fryzurę, makijaż i strój. Nie można także zapomnieć o stylizacji mężczyzny. Przyszły tatuś również jest bardzo ważny i musi się odpowiednio prezentować. Wykonując zdjęcia ciążowe nie można się spieszyć. Dlatego też, warto zarezerwować sobie więcej czasu, aby później móc się cieszyć wspaniałymi pamiątkami.

Podsumowując, z całą pewnością warto zdecydować się na udział w profesjonalnej sesji ciążowej. Fotografie wykonane w trakcie oczekiwania na maluszka będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny. Mogą się także okazać fantastycznym prezentem np. dla przyszłych dziadków.

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda sesja noworodkowa w moim wykonaniu zapraszam do artykułu: sesja noworodkowa sposoby na udane zdjęcia
Po nowości najmilej zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

Do zobaczenia na sesji!

sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa zdjęcia ciążowe sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa

Sesja ciążowa to Twoje marzenie? Czas je spełnić, zabukuj termin sesji już dziś!

Comments
Add Your Comment

ZWIŃ