MENU

Sesja fotograficzna dla Niej

sesja kobieca buduar akt

Sesja fotograficzna dla Niej to jeden z lepszych prezentów jaki możesz podarować bliskiej Ci dziewczynie. Bez względu na to, czy szukasz wyjątkowego upominku dla swojej siostry, mamy, przyjaciółki, żony, czy dziewczyny. Co więcej fotografia kobieca to strzał w dziesiątkę dla dziewczyny absolutnie w każdym wieku! O charakterze sesji decyduje sama kobieta biorąca w niej udział. Tak więc kwestia, czy miała to by być sesja portretowa  w stylizacjach ponadczasowych jak np. biała koszula oversize, klasyczne jeansy, trencz, czy prosta sukienka. Albo z drugiej strony, bardziej odważna odsłona. Czyli sesja w pięknej bieliźnie lub subtelne zdjęcia akty, leży absolutnie po stronie modelki.

Sesja fotograficzna kobieca portret buduar akt

Choć sama wizja sprezentowania sobie lub bliskiej dziewczynie sesji zdjęciowej zapowiada się rewelacyjnie, bardzo często pojawiają się wątpliwości. Czy to aby na pewno dobry pomysł? Czy podołam? Przecież nie jestem profesjonalną modelką i na pewno musiałabym schudnąć minimum 10 kg. No i tak właściwie to nie lubię pozować do zdjęć, więc na bank nic z tego nie wyjdzie. Och ileż to razy słyszałam tego rodzaju sentencje od dziewczyn zainteresowanych sesją. A jest to ogromny błąd i strata. Co zresztą potwierdza 100% moich klientek. Odbieracie sobie bowiem tym sposobem szansę na poznanie siebie na nowo. Nierzadko również na odkrycie swojego piękna, siły, zmysłowości, czy delikatności.

Zdjęcia kobiece dla każdej z Was

Nieważne więc, czy zdecydujesz się na zdjęcia portretowe w fajnych stylizacjach, czy postawisz na nagość zakrytą a’la buduar, czy akt, na pewno nie będziesz żałowała! Oprócz oczywiście bezcennej pamiątki w postaci pięknych portretów fundujesz sobie jednocześnie inne korzyści. Tego rodzaju selfcare w totalnie szalonym tempie dzisiejszego świata jest czymś wręcz koniecznym! Nie dość, że poczujesz się piękna to oderwiesz się na kilka godzin od swojej codzienności i zapomnisz o ewentualnych kompleksach. No i co najważniejsze- będziesz bawiła się świetnie. Bo oprócz udzielnych na bieżąco wskazówek nt. pozowania dzielę się sporą ilością pozytywnej energii. To co, kiedy się widzimy?

Poniżej prezentuję wybrane ujęcia z sesji fantastycznej, ultra pięknej i cudownej Oli. Piękne dzięki za to spotkanie ♥
MUA: przezdolna Patrycja Korzeniewska

A więcej zdjęć  z cyklu sesja fotograficzna dla Niej znajdziecie w moim artykule: Sesja kobieca fotografia sensualna.
Po nowości najmilej zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

 

fotografia kobieca buduar akt sesja fotograficzna dla niejsesja kobieca buduar akt sesja kobieca buduar akt sesja fotograficzna dla niej sesja kobieca buduar akt sesja fotograficzna dla niej sesja kobieca buduar akt sesja kobieca buduar aktfotografia kobieca buduar akt fotografia kobieca buduar akt sesja fotograficzna dla niej sesja fotograficzna dla niej sesja fotograficzna dla niej sesja kobieca buduar akt fotografia kobieca buduar akt fotografia kobieca buduar aktsesja kobieca buduar aktfotografia kobieca buduar akt sesja fotograficzna dla niej sesja kobieca buduar aktfotografia kobieca buduar akt fotografia kobieca buduar aktsesja fotograficzna dla niej

Jeśli spodobały Ci się moje zdjęcia kobiece i też chciałabyś podarować sobie taką fajową pamiątkę poznaj moją ofertę.
Pisz śmiało! Do zobaczenia na sesji!

 

Comments

Wow! wow! wow! mistrzyni!

Najpiękniejsze dzięki ♥

Add Your Comment

ZWIŃ