MENU

Fotografia noworodkowa Gliwice

Fotografia noworodkowa Gliwice, naturalnie, lifestyle’owo, na luzie- czyli tak jak lubię najbardziej! Wojtusia i jego rodzinę, miałam okazję odwiedzić w pierwszych dniach jego życia. Na miejsce sesji noworodkowych, które realizuję najbardziej polecam zacisze domu maluszka. Jest wówczas komfortowo, blisko i ciepło, co stwarza idealne warunki do sesji opartej na uczuciach oraz spontaniczności. Oprócz ujęć wspólnych całej rodziny, czy kadrów indywidualnych maluszka, staram skupić się również na wyjątkowej relacji rodzeństwa. W tym przypadku Wiktoria, jako starsza siostra nie odstępowała swojego małego braciszka na dłuższą chwilę, zaciekawiona samą sesją, jak i dalszym jej przebiegiem.

Sesja noworodkowa Śląsk

Uważam, że nie ma lepszej formy zatrzymania na dłużej takiego rodzaju niepowtarzalnych chwil jak właśnie fajne, naturalne zdjęcia, do obejrzenia których zachęcam ciepło! A wspaniałym modelom dziękuję, za to, że mogłam być wtedy z Wami ♥ chyba niedługo czas na powtórkę co 😉 ?

Więcej zdjęć mojego autorstwa z cyklu fotografia noworodkowa znajdziecie na moim blogu oraz w artykule: Sesja noworodkowa cud narodzin.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram.

fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice sesja rodzinna śląsk fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice sesja rodzinna śląsk fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice fotografia noworodkowa Gliwice sesja rodzinna śląsk fotografia noworodkowa Gliwice sesja noworodkowa śląsk sesja noworodkowa śląsk fotografia noworodkowa Gliwice

 

Chcecie fajną sesję rodzinną? Chętnie zrobię! Zapraszam do kontaktu 🙂

[contact-form-7 id=”1443″ title=”Formularz kontaktu”]

 

Comments
Add Your Comment

ZWIŃ