MENU

Najlepsze ślubne zdjęcia 2016

Cześć ! zapraszam Was do obejrzenia krótkiego podsumowania sezonu moje najlepsze ślubne zdjęcia  2016, tym samym ślę sto serc wszystkim tym, z którymi miałam okazję spotkać się w tym roku, spędzić kilka chwil razem, polubić, złapać podobny klimat, niejednokrotnie wzruszyć, bądź pękać ze śmiechu! Kłaniam się w pas, ślę mój najlepszy uśmiech no i dziękuję najpiękniej p.s. oglądajcie z muzyką !

Moje najlepsze zdjęcia ślubne 2016

Oby kolejne lata niosły ze sobą tyle pozytywnej energii od par, dzięki którym ta praca jest przyjemnością. Dla tych obecnych i przyszłych oddaję to co mam najcenniejsze ❤️‍ które wkładam w każdy reportaż abyście przeglądając album za kilka lat powiedzieli “Tak! mamy wspaniałą pamiatkę”. Klisza!

Comments

Petarda! Zawsze Ci powtarzałem, że masz oko i podtrzymuję ;*
Ps. też szukam powodu do kolejnej sesji, może rodzinna z murzynkiem? <3

Oko mam, nawet dwa, jego istnienia nikt nie kwestionuje 😛
Rodzinne robię wszelkiej maści 😀 mile widziane również zwierzątka ♥

Dwa powody masz? Ciekaw jestem tego drugiego 😀 Czy ja mam jakiegoś zwierzaka hmmm… Komentarz zawiera lokowanie produktu “sesje z jamnikiem”. Złota kobieta! nie ważne czy czarny, żółty czy włochaty sfotografuję najlepiej 😀

Dziękujemy za piękne wspomnienia 🙂 chociaż pora była bardzo wczesna, wiatr wiał niemiłosiernie, a szczyt wydawał się nieosialny… praca z Toba to była czysta przyjemnosc!!!
Ps. Szukamy powodu do kolejnej sesji ;p
M&M 🙂

Moje dzielne bieszczadzkie lwy ♥ dziękuję za wszystko :* doczekać się nie mogę kolejnego spotkania :)) ściskam!

Gratulacje! Widzę, że sezon udany bo zdjęcia super 🙂

Add Your Comment

ZWIŃ