MENU

Sesja we dwoje sesja narzeczeńska

sesja narzeczeńska

Sesja we dwoje sesja narzeczeńska tym razem na peryferiach miasta. Nie zawsze bowiem zdjęcia miłosne muszą mieć miejsce w zapierającym dech w piersi plenerze na łonie natury. Na zachód słońca i spektakularną golden hour również tego dnia się nie załapaliśmy. Ale to nic nie szkodzi. To nic nie znaczy. Zasadniczo najważniejsi byli oni.

Zdjęcia narzeczeńskie w mieście

A jeśli już mówić tak konkretnej, to bohaterami zdjęć są Basia i Kuba. Z tą dwójką spędziłam mega pozytywne, sierpniowe popołudnie. Oni razem to tak trochę jak ogień i woda. Ona- spontaniczna, urocza, zarażająca energią. On- opanowany, cierpliwy, stonowany. Całe szczęście, że Kuba miał tyle w sobie spokoju! Przy tak niepokornych duszach jak my we dwie z Basią kolejna dawka żywiołu mogłaby być prawdziwie tragiczna w skutkach 😉 Jeśli chodzi o wybór lokacji był dość spontaniczny i podyktowany poszukiwaniem piękna w bardzo subiektywny sposób. Drewno, cegła, metal, trochę szkła-im starsze tym lepiej. Im mocniej doświadczone przez lata eksploatacji-tym bardziej charakterne. A więc jako tło do bezpretensjonalnej sesji dwójki młodych ludzi wprost idealne!

Nonszalancka sesja miłosna

Piękno, tak zresztą jak miłość niejedno imię ma. Poniższe zdjęcia są żywym dowodem na to, że jeśli nie widzicie się na sesji w romantycznych uściskach z najpiękniejszym jeziorem z łabędziami w tle, to nic nie szkodzi. W innych okolicznościach otoczenia też można i to jak fajnie! Mam jeszcze taki mały, acz jakże ważny apel. Warto uwieczniać swoje uczucia na zdjęciach bez względu na wszystko! Podsumowując jestem otwarta na sesje ludzi w każdym wieku, o każdym kolorze skóry, wyznania, czy orientacji. Czekam na Was i  zachęcam do pooglądania poniższych fotografii, a także podzielenia się swoimi odczuciami względem nich w komentarzu. Basiu, Kubo-piękne dzięki za to spotkanie!

fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków

 

Koniecznie zobaczcie również inną fantastyczną sesję narzeczeńską tym razem z Krakowa: Sesja narzeczeńska w mieście Kraków.
Dodatkowo po nowości zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

Napisz do mnie i umów się na sesję już teraz 🙂

Comments

Sesja z KLISZĄ to była dla mnie czysta przyjemność! Pomysłowość, wizja i świetne oko Pani fotograf sprawiły, że zakochałam się zdjęciach od pierwszego wejrzenia! Profesjonalizm, przyjemna atmosfera i pełno kreatywnych pomysłów… czego chcieć więcej. Sesje z Patrycją polecam każdemu, bez żadnego wyjątku!

Basiunia, dziękuję po stokroć ♥ to było wspaniałe, inspirujące spotkanie! Uściski!

Add Your Comment

ZWIŃ