MENU

Sesja narzeczeńska miłosna Katowice

sesja narzeczeńska miłosna Katowice

Sesja narzeczeńska miłosna Katowice w mniej niż tradycyjnym wydaniu.
Z Kingą i Bartkiem, czyli bohaterami zdjęć postawiliśmy przede wszystkim na miejski luz i dobrą zabawę. Zarówno dla nich, jak i dla mnie była to całkiem nowa odsłona tematu sesji miłosnej. Mega to radość dla mnie, że jesteście tak otwarci na eksperymenty i lekkie odejście od utartych standardów.

Miejska sesja narzeczeńska

Myślisz sesja pary-widzisz nudne zdjęcia upozowanych ludzi, często czujących skrępowanie? Albo słodkie, ładne, łudząco podobne do siebie obrazki tulących się ludzi. I nachodzi Cię refleksja, nie no znowu to samo, czy nie można jakoś inaczej? Otóż można!
Jeśli chcecie mieć fajną pamiątkę w postaci wspólnych portretów, ale niekoniecznie trafia do Was klimat typowo romantyczny, to prost idealnie! Dlaczego? No bo wcale tak nie trzeba. Klimat blasku świec, wystudiowanych póz i przebieranek budzi Wasze niepokoje? To super, dzięki temu można dla przykładu pójść w miasto. A w  każdym mieście Drodzy Państwo można znaleźć miejsca niesamowicie fotogeniczne. Stare blokowiska, tereny nieczynnych (lub prężnie działających) fabryk, czy podwórka wyjęte rodem z prl-u zdecydowanie robią robotę.

Sesja narzeczeńska miłosna lifestyle w mieście

A może uwielbiacie wieczorami chillować w plenerowych, podmiejskich knajpkach? Kochacie neony, świetlne girlandy i wieczorne spacery? Chcecie aby na sesji towarzyszył Wam pies, dziecko, albo deskorolka? To też znakomicie. Tak naprawdę nie ogranicza nas nic i to jest najpiękniejsze. Jeśli do tej pory nie jesteście przekonani, że aby zrealizować Wam super sesję zdjęciową nie potrzeba tak wiele, spójrzcie na poniższe fotografie. A jeśli już teraz macie pewność, że da się bez spiny i nadęcia spotkać na luźnym spacerze i mieć z tego wyjścia najlepszą pamiątkę pod słońcem-piszcie!Kingo, Bartku uwielbiam Was-dziękuję!

sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja miłosna Katowice zdjęcia ślubne Katowice fotograf ślubny Katowice fotografia narzeczeńska sesja narzeczeńska miłosna Katowice zdjęcia ślubne Katowice fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja narzeczeńska miłosna Katowice fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice zdjęcia narzeczeńskie Katowice fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja ślubna w mieście sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja ślubna w mieście sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja miejska zdjęcia ślubne Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja ślubna w mieście zdjęcia ślubne Kraków fotografia ślubna Kraków sesja ślubna w mieście sesja narzeczeńska miłosna Katowice fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska miłosna Katowice sesja ślubna w mieście

 

Koniecznie zobaczcie również moją relację z nietuzinkowego ślubu w plenerze Wesele Polna Zdrój Ślub.
Dodatkowo po nowości zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

Napisz do mnie i umów się na sesję już teraz 🙂

 

 

Comments

Sztos ta sesja!!! Klisza robi najpiękniejsze zdjęcia i to w niepowtarzalnym klimacie❤️ Potrafi uchwycić „te wyjątkowe momenty”, a współpraca z nią to czysta przyjemność i masa pozytywnej energii

Elunia ♥ kochana Ty! DZIĘKUJĘ! Szykujecie się już na Waszą sesję ;)?

Add Your Comment

ZWIŃ