MENU

Sesja ciążowa brzuszkowa

sesja ciążowa brzuszkowa

Sesja ciążowa brzuszkowa pomoże Wam na zawsze zachować najpiękniejsze wspomnienia tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy, pełnych radosnego oczekiwania. Wszystko, czego potrzebujecie do zrealizowania tych wyjątkowych zdjęć, macie już ze sobą – to piękno Waszej miłości i oczekiwania na nowego członka rodziny. Wasz ulubiony plener lub domowe zacisze. Doświadczone oko fotografa uwieczni te niesamowite chwile – naturalnie, bez zbędnego pozowania – tak, abyście zachowali same najlepsze wspomnienia tych wyjątkowych dni.
Tak stało się właśnie w przypadku Dominiki i Michała oraz ich fantastycznego czworonoga Mańka, których sesję ciążową miałam przyjemność realizować jakiś czas temu. Dziękuję Wam kochani, było prześwietnie i mam nadzieję do zobaczenia niebawem!

Sesja ciążowa – postaw na żywioł

Realizując zamówienie na zdjęcia ciążowe stawiam na absolutną naturalność. Im więcej żywiołowości i spontaniczności, tym lepiej. Mój styl pracy to naturalne sesje lifestyle – minimum sztucznego pozowania, maksimum emocji, piękna codzienności, Was. Przede wszystkim skupiam się na uczuciach, jakimi darzą siebie – i dziecko – przyszli rodzice. Lubię zamykać w kadrach atmosferę rodzinnego ciepła, nieskrępowanej radości z bycia ze sobą. A nade wszystko z oczekiwania na jeden z najpiękniejszych momentów wspólnie pisanej historii.

Tak wspaniałe momenty nie potrzebują fantazyjnego tła. W czasie sesji to Wy stanowicie centrum wszechświata. Nieważne, czy zdjęcia wykonamy w Waszym domu, wśród przyrody czy w mieście – wybierzcie tło maksymalnie dla Was naturalne, a gwarantuję, że fotografie będą po prostu piękne.

Wyjątkowa sesja brzuszkowa – zaproś mnie do domu

Moi klienci chętnie zapraszają mnie do swoich domów lub w ulubione plenery. W swoim naturalnym, codziennym środowisku wyglądacie najpiękniej. Tam, gdzie nic Was nie rozprasza, dajecie mi ogromne pole do popisu. Dlatego też zdjęcia wykonywane w Waszych ukochanych sceneriach są tak spokojne, naturalne, trafne. Codzienne, naturalne, minimalistyczne tło pozwala Wam skupić się na tym, co najważniejsze – na sobie i swoich emocjach. Ja natomiast uwieczniam je w wyjątkowych kadrach.

Sesja ciążowa plener – najlepsze pomysły z naturą w tle

Sesja ciążowa w lesie to jeden z najlepiej sprawdzających się pomysłów na plener ciążowy. Zabierzcie mnie na spacer swoimi ukochanymi ścieżkami. Pozwólcie mi obserwować Was podczas radosnych chwil spędzanych wśród ulubionych drzew, strumyków i jezior. Marzycie o sesji brzuszkowej w plenerze, lecz nie macie swoich ulubionych miejsc? Posiadam bogate doświadczenie w realizacji podobnych sesji i chętnie podzielę się z Wami moimi pomysłami.

Razem wybierzemy plener najlepiej pasujący do Waszych charakterów. Podkreślający Waszą żywiołowość, stanowiący idealne tło dla opowieści o miłości Waszej trójki – rodziców i spieszącego się na ten świat dziecka. Pozwólcie mi obserwować się podczas codziennych czynności – spacerów, rozmów, odpoczynku, wspólnego hobby. Im więcej naturalności podczas sesji, tym więcej radości, pasji i naturalnego piękna na zdjęciach.

Zdjęcia ciążowe – wyjątkowe wspomnienia na całe życie

Sesja ciążowa to idealny prezent, jaki może sprawić sobie przyszła mama, oczekujący na dziecko rodzice, kochająca się rodzina. To magia tych niezwykłych dziewięciu miesięcy zamknięta w zgrabnych kadrach, w których to Wy jesteście najważniejsi na całym świecie – młodzi rodzice i maluch, wraz z wszystkimi nadziejami, wątpliwościami i oczekiwaniami. Te niepowtarzalne momenty zdecydowanie zasługują na uwiecznienie.

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda sesja noworodkowa w moim wykonaniu zapraszam do artykułu: sesja noworodkowa sposoby na udane zdjęcia
Po nowości najmilej zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

Do zobaczenia na sesji!

sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa sesja brzuszkowa sesja ciążowa sesja brzuszkowa zdjęcia ciążowe sesja ciążowa zdjęcia ciążowe zdjęcia ciążowe sesja ciążowa sesja ciążowa zdjęcia ciążowe zdjęcia ciążowe

 

Sesja ciążowa to Twoje marzenie? Czas je spełnić, zabukuj termin sesji już dziś!

Comments
Add Your Comment

ZWIŃ