MENU

Fotografia noworodkowa sesja noworodkowa

Fotografia noworodkowa sesja noworodkowa to bez wątpienia najlepsza inwestycja w dobre wspomnienia na całe życie! Tym razem zaprosili mnie do siebie rodzice słodkiego maluszka Julka. Wspólnie z dwójką ich cudnych kociaków bawiliśmy się świetnie tworząc przy okazji pełne ciepła i czułości zdjęcia rodzinne. Zapraszam Was do obejrzenia całości sesji, a także do dalszej lektury na temat fotografii noworodkowej.

 

Sesja noworodkowa to doskonały prezent dla dziecka!

Nawet najmniej wrażliwi na magię dziecięcych wspomnień przyznają, że roztkliwiają ich serdecznie zdjęcia maluchów. I kiedyś były one rarytasem, dostępnym tylko dla zamożnych osób, a dziś można je podarować dziecku bez kłopotu. Innymi słowy wystarczy zaprosić fotografa, który albo wykona sesję w studiu, albo przybędzie do naszego domu. Bowiem udana sesja noworodkowa może się odbyć wszędzie: w salonie, w ogrodzie lub na urokliwym skwerku.

 

Emocje zaklęte w fotografii 

Niezależnie od tego, czy fotografię noworodkową wykonujemy w domowym zaciszu,  na spacerze, czy w jeszcze innej konwencji, to pozostają po niej fotografie. Ponieważ pamiątka fotograficzna jest częścią życiowego archiwum, fotograf dba, aby utrwalić w niej prawdziwe uczucia. I może to być śmiech, ale i łzy wzruszenia. Ponadto – na życzenie klienta – fotograf towarzyszy rodzinie przez cały dzień. W konsekwencji powstaje kronika rodzinnych wzruszeń.

 

Fotografia dla noworodka – pierwszy symbol więzi

Fotografia noworodkowa budzi wiele uczyć. Aby wyjaśnić komuś, jak wielkim darem jest nowe życie, najpierw – w rozmowach – matki i i ojcowie sięgają po zdjęcie maleństwa. Potem dopiero rodzi się czuła opowieść. W konsekwencji takiej opowieści powstaje cudowny symbol więzi. I krótko mówiąc jest to najlepszy prezent dla dziecka, który doceni ono w pełni dopiero w dorosłości. Dodatkowo zapamięta ono kiedyś sam fakt tego czułego daru od bliskich.

 

Nie bój się sesji, fotograf zadba o spontan 

Wielu ludzi obawia się sesji fotograficznych, sądząc, że wymagają one mitycznej fotogeniczności. A tymczasem fotograf zadba o komfort noworodka i jego bliskich. I wykreuje czystą radość bycia razem. A później radość tę utrwali zdjęciem. Podobnie nie ma się czego bać, jeśli chodzi o swój wizerunek. Krótko mówiąc: dobry fotograf wydobędzie z każdego człowieka, nawet tego najmłodszego, jego indywidualność. I pozostaną cudowne pamiątki fotograficzne. Bowiem dzisiejszy noworodek, kiedyś będzie dorosły. I wtedy wzruszy się na pewno swoim słodkim zdjęciem. To inwestycja w radość życia! Wpadajcie zatem na sesje!

Podsumowując: więcej zdjęć z cyklu sesja noworodkowa znajdziecie na moim blogu, a także na łamach artykułu: Sesja noworodkowa cud narodzin.
Dodatkowo po nowości zapraszam również ma mój fanpage oraz instagram.

fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotografia noworodkowa sesja noworodkowa

Naturalna fotografia noworodkowa ♥ Umów się na sesję!

 

 

 

Comments

Pięknie potrafisz pokazać rodzinne uczucia <3 a ten malec boski!

Add Your Comment

ZWIŃ