MENU

Sesja rodzinna lifestyle Śląsk

sesja rodzinna lifestyle Śląsk

Sesja rodzinna lifestyle Śląsk! Czy Wy również odnosicie wrażenie, że z każdym niemalże rokiem czas biegnie coraz szybciej? Dzień za dniem, zdarzenie za zdarzeniem, wypełnione całą masą rozmaitych historii, przeżyć i spotkań. W natłoku codziennych obowiązków nierzadko umykają nam pozornie mało znaczące drobne gesty i małe przyjemności. Do których tak często po latach tęsknimy, bo okazują się tymi na wagę złota. Bez względu na to kto, lub co kradnie nam czas, z całą pewnością warto utrwalać cyklicznie ważne jego akcenty. Dlaczego? Bo pamięć czasem zawodzi, a za sprawą medium takiego jak fotografia jesteśmy w stanie wrócić do tych najcenniejszych chwil.

Naturalna sesja rodzinna w domu

Zastanawiacie się kiedy jest odpowiedni moment na sesję rodzinną? Odpowiedź jest prosta- zawsze! Okres kiedy oczekujecie przyjścia na świat Waszej pociechy, to doskonała chwila, aby zorganizować projekt pt. sesja ciążowa. Zdjęcia te najlepiej wykonać w okolicy 7/8 miesiąca ciąży, kiedy to samopoczucie i forma przyszłej mamy jest dobra. W domu, czy Waszym ulubionym miejscu plenerowym, gdzie lubicie spędzać czas, podczas wizyty w knajpce, czy na spacerze. Każda opcja lokacyjna jest dobra, o ile Wy czujecie się komfortowo.

Później kiedy maluch już jest z Wami przychodzi czas na sesję noworodkową. Warto wykonać ją w okresie do 14 dni od momentu narodzin. W tym czasie noworodek większość dnia przesypia, jest też niezwykle spokojny, co bardzo ułatwia i skraca czas sesji. Każdy rodzic doskonale wie, że maluch zmienia się praktycznie każdego dnia, dlatego profesjonalna pamiątka z tych pierwszych dni dziecka na świecie jest czymś absolutnie bezcennym.

Sesja rodzinna lifestyle najlepszą inwestycją we wspomnienia

Jeśli pomysł na sesję rodzinną wpadł Wam do głowy po upływie 14 dni od momentu narodzin Waszej pociechy, nic straconego! Bardzo fajnym czasem na zorganizowanie zdjęć rodzinnych jest okres 4-6 , a później 12 miesięcy od przyjścia dziecka na świat. Maluch jest już wówczas niezwykle kontaktowy i ciekawy świata oraz żywiołowo reaguje na bliskie osoby. Co daje niezwykle bogate pole do popisu dla fotografa. O tyle o ile sesja noworodkowa w moim wykonaniu realizowana jest zawsze w domu maluszka, tak sesja dziecka nieco starszego może zostać zorganizowana w dowolnym miejscu. Decyzję w tej sprawie podejmujecie sami.

Fotografia rodzinna najpiękniejszym prezentem

Jeśli Wasza rodzina okres niemowlęcy ma już dawno za sobą- żaden problem. W zasadzie to nie wiek odgrywa tu kluczową rolę, a Wy! Wasza codzienność, dbałość o siebie nawzajem, wspólne spędzanie czasu, wspólne aktywności, czułość i uśmiech. Jedno jednak jest pewne. Bez względu na to ile macie lat i jak liczna jest Wasza rodzina, warto podarować sobie tak bezcenny prezent jakim jest rodzinna sesja zdjęciowa.  Idąc o krok dalej sytuacją idealną jest cykliczne powtarzanie sesji, na przykład raz w roku. Dzięki temu zabiegowi w cudowny sposób jesteśmy w stanie dokumentować upływ czasu, zmiany w Waszym życiu oraz otoczeniu. Co bowiem w lepszy sposób utrwali te najlepsze chwile razem? Zachęcam więc do bukowania terminów.

Poniższe fotografie powstały w domu cudownych Kasi i Michała, świeżo upieczonych rodziców przesłodkiej Idy. Towarzyszył nam jakże cierpliwie ich piękny owczarek Igo- dzięki kochani za ten fantastyczny czas i za zaproszenie!

A więcej zdjęć z cyklu fotografia rodzinna znajdziecie na moim blogu oraz w artykule: Sesja rodzinna fotografia rodzinna.
Dodatkowo zapraszam również do śledzenia nowości na moim fanpage oraz instagram.
Do zobaczenia na sesji!

 

sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Śląsk sesja rodzinna lifestyle Śląsk sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk sesja rodzinna lifestyle Śląsk sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk fotografia rodzinna Katowice fotografia rodzinna Katowice fotografia rodzinna Katowice sesja rodzinna lifestyle Śląsk

 

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia rodzinne i też chcielibyście podarować sobie taką fajową pamiątkę poznajcie moją ofertę. Piszcie śmiało!

Comments
Add Your Comment

ZWIŃ