MENU

Sesja noworodkowa sesja rodzinna

sesja noworodkowa sesja rodzinna
Sesja noworodkowa sesja rodzinna z tą wspaniałą czwórką nie mogła się nie udać! Tyle ciepła i otwartości ile udało mi się złapać od Madzi, Jacka (czyli świeżo upieczonych rodziców), cudnej, 17-dniowej Oliwki oraz ich kotki Igi, chciałabym uwieczniać na każdej z moich sesji. Mocno wierzę w to, że dobre energie się przyciągają. Dlatego też osoby, które wpuszczają mnie na moment w swoją życiową przestrzeń bardzo często nadają na podobnych do mnie falach. A jeśli już płynąć wspólnie, to na pewno z dużą dawką pozytywu, uśmiechu oraz luzu!

Naturalna fotografia noworodkowa

Od dawna wyznaję zasadę, że im bardziej naturalnie, tym lepiej dla finalnego efektu sesji. Dlatego na próżno szukać w moim portfolio idealnie wystylizowanych sesji noworodkowych. Góry gadżetów, czy zmiany stylizacji co 10 minut, to również nie moja bajka. Świetnie odnajduję się za to w rodzinnym freestyle’u fotograficznym, czyli naturalnych sesjach rodzinnych. Często słyszę od Was, że nie lubicie pozować do zdjęć. No i świetnie się składa, bo wtedy dużo łatwiej  uniknąć sztywnych póz, czy sztucznej mimiki. Wystarczy jedynie podążać za wskazówkami fotografa. Tak, zaufanie i otwartość to bezwzględnie klucz do sukcesu! Podczas fotografowania najczęściej sugeruję, abyście w maksymalny sposób skupiali się na sobie. Rozmowy, okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, czułość, to elementy, które w piękny sposób tworzą obraz wycinku Waszej rzeczywistości.

Sesja noworodkowa w domu lifestyle

Bo gdzie indziej jak nie w Waszym domu można w lepszy sposób pokazać Was naturalnie? Z tego też powodu sesji noworodkowych nigdy nie wykonuję w studio. Dodatkowo młodzi rodzice bądź co bądź bardziej komfortowo czują się na znanej sobie przestrzeni, a nie w obcym miejscu. Sesja z noworodkiem trwa zazwyczaj kilka godzin. Trzeba podczas jej trwania brać pod uwagę, że konieczne będą przerwy. Karmienie, przewijanie, przebieranie, usypianie, te czynności zdecydowanie swobodniej przyjdzie Wam wykonywać u siebie w mieszkaniu. Wszystko w trosce o Wasze dobre samopoczucie. Uwierzcie, że ma to ogromny wpływ na to, co później zobaczycie na fotografiach. W końcu nie od dziś wiadomo, że zestresowani, czy zdenerwowani rodzice to podobnie usposobione dziecko. Pamiętajcie zatem, że podczas sesji najważniejsza jest atmosfera i chęć wspólnego stworzenia czegoś naprawdę fajnego. Obiecuję, że z mojej strony macie to jak w banku! To co, kiedy umawiamy się na sesję?

Jeżeli jesteście ciekawi innych sesji noworodkowych w moim wykonaniu zapraszam do artykułu: sesja noworodkowa sposoby na udane zdjęcia
Po nowości najmilej zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

Do zobaczenia niebawem!

sesja noworodkowa sesja rodzinna zdjęcia noworodkowe lifestyle zdjęcia noworodkowe lifestyle sesja noworodkowa sesja rodzinna sesja noworodkowa sesja rodzinna zdjęcia noworodkowe lifestyle sesja noworodkowa sesja rodzinna zdjęcia noworodkowe lifestyle zdjęcia noworodkowe lifestyle sesja noworodkowa sesja rodzinna zdjęcia noworodkowe lifestyle sesja noworodkowa sesja rodzinna zdjęcia noworodkowe lifestyle sesja noworodkowa sesja rodzinna fotografia rodzinna lifestyle sesja noworodkowa sesja rodzinna fotografia rodzinna lifestyle sesja noworodkowa sesja rodzinna fotografia rodzinna lifestyle fotografia rodzinna Kraków sesja noworodkowa sesja rodzinna sesja noworodkowa sesja rodzinna fotografia rodzinna Kraków fotografia rodzinna Kraków sesja noworodkowa sesja rodzinna sesja noworodkowa sesja rodzinna fotografia rodzinna Kraków sesja noworodkowa Katowice fotografia rodzinna Kraków sesja rodzinna Kraków

 

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia rodzinne i też chcielibyście podarować sobie taką fajową pamiątkę poznajcie moją ofertę. Piszcie śmiało!

Comments
Add Your Comment

ZWIŃ