MENU

Sesja sensualna Śląsk

Sesja sensualna Śląsk w prezencie urodzinowym, to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Takim właśnie prezentem została obdarowana piękna K. przez swoją mamę. Czy można wymarzyć sobie lepszy upominek niż ten, o którym myśli się od dłuższego czasu, lecz wciąż brakuje czasu? Ale przede wszystkim śmiałości do jego realizacji? Czasem tak jest, że gdyby nie pewne sytuacje, bądź bliscy spora część pragnień pozostała by wyłącznie w sferze marzeń.

Sesja kobieca sesja zmysłowa

Fotografie kobiece powstałe w wyniku naszej sesji są kompilacją kilkunastu wybranych kadrów. Ukazują siłę i piękno, bez przerysowanych póz, czy sztucznego pozowania. Zapraszam do oglądania i życzę miłego odbioru!

Więcej zdjęć z cyklu sesja sensualna Śląsk znajdziecie w moim portfolio, na blogu, a także na łamach artykułu: sesja kobieca katowice udane zdjęcia.
Ponadto po garść nowości zapraszam ma mój fanpage oraz instagram.

sesja sensualna śląsk fotografia kobieca katowice fotografia kobieca katowice sesja sensualna śląsk sesja kobieca śląsk fotografia kobieca katowice sesja sensualna śląsk fotografia kobieca katowice sesja sensualna śląsk fotografia kobieca katowice sesja sensualna śląsk sesja sensualna śląsk sesja sensualna śląsk

Dziewczyny! Chodźcie na sesję 🌿 Zachęcam do kontaktu.

Comments

Jak zawsze najwyższy poziom!!

♥ dziękuję moja miła!

Add Your Comment

ZWIŃ