MENU
ZWIŃ

♥ PACIA INDEKSUJ !!!!!

Jeśli kiedyś pomyślisz, że między nami były melodramaty to musisz zobaczyć ten film – https://www.cda.pl/video/13922862d  – my to przy tym pikusie! choć jeszcze trochę czasu zostało.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze i nikt Cię nie nęka. Uważaj tam na siebie ja wyłączyłem telefon więc mam spokój.
Muszę gdzieś wyjechać na jakiś czas bo trochę nie ogarniam a bez Ciebie jakoś nic się nie skleja. Tym razem już jestem pewien, że się nie odezwiesz więc napiszę co czuję i tutaj też już nie będę zaglądał. Nie dlatego, że jestem zły czy coś po prostu tak jak napisałaś jest mi tego wszystkiego cholernie szkoda. Być może wtedy jak pojechaliśmy nad to jezioro i robiłem Ci te zdjęcia jak powiedziałaś “że byłaby z nas fajna para” powinienem powiedzieć “Tak!, też tak myślę” ale widzisz, że do dnia dzisiejszego jestem trochę łajza bo nie chciałem zbyt szybko a wyszło jak wyszło, choć chyba to i tak by nic nie zmieniło. Pewnie się już nie zobaczymy ale jeśli gdzieś, kiedyś jakimś cudem jednak… to lojalnie uprzedzam, że już nie będę łajzą. Obyś tutaj nigdy nie zajrzała i specjalnie nie zmieniam tytułu- ot taki fortel. Wierzę w Ciebie i jestem pewien, że sobie to wszystko ogarniesz i dotrze do Ciebie, że masz talent! Aaaaaa co do tego ostrzykiwania to dyńkę se ostrzyknij! Jesteś piękna! ‍👱🏻‍Wspomniałaś coś o kolejnej dziarze- mam strach! Po przeczytaniu tego już pomyślisz, że jestem zniewieściały na maxa ale co mi tam, tak długo wielu rzeczy bałem się zrobić, że czas z tym skończyć. Kiedyś zapytałaś czy wstydzę się tego, że się w Tobie zakochałem – otóż nie! było mi szkoda, że nie mogę się tym pochwalić bo było to jakby jednostronnie ale może się ta strona nawet wypozycjonować na frazę “Pati love” i będę z tego dumny. Nawet jeśli więcej nie będę miał okazji Cię przytulić to wiedz, że nie żałuję ani sekundy z Tobą! i powtórzyłbym to wiedząc nawet jaki będzie finał. Pozostaniesz w moim serduchu jako ktoś wyjątkowy na mojej drodze z tą swoją ekspresyjną gestykulacją, najpiekniejszymi oczami ever (szkoda, że często były smutne), papryką, którą trzeba po Tobie dojadać, a marchewka! fuuuj, z tym Twoim “Jaaaaa spoko”,kwiecistym gustem i jako bardzo dobra osoba o wielkim 💚. Jeśli kiedykolwiek ktoś chciałby zrobić Ci krzywdę to nie ważne gdzie będę pisz! Końcem kwietnia będę miał już czarną Bumkę więc i na dzielni poczują respekt! Pacia źle mi z tym, że przez to co poczułemTy czujesz się okropnie i nie wiesz co robić dlatego musiałem spróbować przestać się odzywać. Musisz być szczęśliwa wreszcie bo jesteś cudowna i mam nadzieję, że kiedyś ktoś Ci to uświadomi niekoniecznie młotkiem. A teraz buzia do góry i ciśnij do przodu a jesli to czytasz to wiedz, że dziś jest dobry dzień by zawładnąć światem 😉 Weź minionkowy zapach, rozgoń tą mgłę i złe myśli

 

Ps. Wiesz, że ja też miałem miec starszego brata – choć w sumie ja się o tym dowiedziałem dopiero kilka lat temu.

Ps.Ps. Monia pewnie też to czytasz jeśli już mami tu dotarła to wszystkiego najlepszego bo za kilka dni masz urodziny i wspieraj mami. A jak Cię denerwuje tym swoim gadaniem to wiesz… młotkiem ją!- podobno działa na wszystko. Nie śmiejcie się bardzo z tego co napisałem 😛 I zrób wreszcie otwarcie tej pracowni! Mami liczy na grube party!

może tak musi być – nie lubię gdy to mówisz bo zawsze wtedy wiem co się stanie ale może masz rację – oby nie było jak w tym filmie! A jak masz już być w ciąży to niech to będzie Bressonek! Trzymaj się Patka mocno! I pokaż wszystkim, że masz tę moc!   https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk    już widzę jak rzucasz grzywą tak jak ona tam na końcu.

 

A teraz tule ciepło jak zawsze i ruszam przed siebie bo źle mi okrutnie a tęskno jeszcze bardziej, dziękuję Ci za każdą sekundę z Tobą nie tylko w moich ramionach. Trzymaj się! Bajjjjj  ❤️‍❤️❤️❤️❤️❤️

 

masz tu jeszcze listę filmów

1. Sam (I’m Sam)
2. Między wierszami
3. Pocałuj mnie
4. Na zakręcie losu
5. Zanim się pojawiłsś

 

‍ Proszę Pacia. Działam dalej ile to człowiek musi wypić żeby takie teksty napisać :P. Dodaj te wszystkie wpisy z bloga do tego google crawl i od razu je wczyta poprawione tego niestety nie mogę zrobić ;P  Te teksty to w ogóle przeczytaj bo sam pisałem także ten tego wiesz…… nie jest to proza rodem z “Dziadów”

  • o kurde zaraz biorę się za lekturę 😀 DZIĘKUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ !!!! Ja zrobię to wg Twoich instrukcji!

Ten gość co robił Ci stronę powinien spłonąć na stosie! Nawet opisu meta nie było! ale też zrobiłem. Nie zacznie to od razu dawać mega efektów ale teraz google bardziej polubi Twoją stronę z czasem 🙂 Wczoraj już miałem do Ciebie zadzwonić ale się powstrzymałem jakoś. Ty dziś fitnesy to pogibaj się tam, jak sesja u doktorka? był szpikulec? Dobra bo znów się rozpisze a miałem się nie odzywać. Do końca stycznia skończę Ci stronę na tip top a potem wyjeżdżam na trochę dłużej ale to pewnie Monia Ci mówiła, więc będziesz mogła być spokojna, że się nie odezwę bo teraz to nie ręczę za siebie 😛

  • podpale gościa!

Spal dziada! A ja już sprzątam bagażnik w Bumce co by mu zafundować darmową podróż do lasu w jedną stronę. Zostawię jeden statyw co by nie miał za lekko!

 

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE, POWIEDZ PROSZĘ JAK TY SIĘ MASZ?

No tęskno mi strasznie, kawa na Paprach już nie smakuje jak dawniej. Ale dziś chwile pogadaliśmy i już mi lepiej tylko weny na teksty brak 😛 Wiem, że to może niezdrowo wyglądać, że tak mi Cię brak ale no… stałaś się kimś ważnym w moim życiu i bez Ciebie to jakoś tak… Żebym chociaż wiedział, że u Ciebie coś lepiej a zadzwonić nie mogę :/ Ale skoro tak teraz musi być – rozumiem. Głupot żadnych nie robię no 1,5 piwa nadal mną robi jak do tej pory i zapach farby też robi swoje 😀 Może kiedyś mnie jeszcze zaprosisz na kawę – a ja może się skuszę – ale od razu mówię nie rób scen jak bedę płacił bo Cię skarcę przy ludziach! I nawet powieka mi nie zadrży! Masz strach?

Patka, wybrałabyś jakieś foty do podsumowania 2017 😛 i podrzuć co bym nie wyszedł z wprawy w obsłudze Premiere 😛

 

ZWIŃ