Najlepsze ślubne zdjęcia 2016 by Klisza

Najlepsze ślubne zdjęcia 2016

Cześć ! zapraszam Was do obejrzenia krótkiego podsumowania sezonu moje najlepsze ślubne zdjęcia  2016, tym samym ślę sto serc wszystkim tym, z którymi miałam okazję spotkać się w tym roku, spędzić kilka chwil razem, polubić, złapać podobny klimat, niejednokrotnie wzruszyć, bądź pękać ze śmiechu! Kłaniam się w pas, ślę mój najlepszy uśmiech no i dziękuję najpiękniej p.s. oglądajcie z muzyką !

Moje najlepsze zdjęcia ślubne 2016

Oby kolejne lata niosły ze sobą tyle pozytywnej energii od par, dzięki którym ta praca jest przyjemnością. Dla tych obecnych i przyszłych oddaję to co mam najcenniejsze ❤️‍ które wkładam w każdy reportaż abyście przeglądając album za kilka lat powiedzieli „Tak! mamy wspaniałą pamiatkę”. Klisza!

 • Gratulacje! Widzę, że sezon udany bo zdjęcia super :)

 • Magda said:

  Dziękujemy za piękne wspomnienia :) chociaż pora była bardzo wczesna, wiatr wiał niemiłosiernie, a szczyt wydawał się nieosialny... praca z Toba to była czysta przyjemnosc!!!
  Ps. Szukamy powodu do kolejnej sesji ;p
  M&M :)

  • klisza2015 said:

   Moje dzielne bieszczadzkie lwy ♥ dziękuję za wszystko :* doczekać się nie mogę kolejnego spotkania :)) ściskam!

 • Luk said:

  Petarda! Zawsze Ci powtarzałem, że masz oko i podtrzymuję ;*
  Ps. też szukam powodu do kolejnej sesji, może rodzinna z murzynkiem? <3

  • klisza said:

   Oko mam, nawet dwa, jego istnienia nikt nie kwestionuje :P
   Rodzinne robię wszelkiej maści :D mile widziane również zwierzątka ♥

   • Luki said:

    Dwa powody masz? Ciekaw jestem tego drugiego :D Czy ja mam jakiegoś zwierzaka hmmm... Komentarz zawiera lokowanie produktu "sesje z jamnikiem". Złota kobieta! nie ważne czy czarny, żółty czy włochaty sfotografuję najlepiej :D